Yönetici ve Çalışan Profili

Yönetici Profili:

Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş., değerleme sektöründe hem sahada hem de yönetim kadrosunda uzun yıllar hizmet vererek tecrübe kazanan uzmanların bir araya gelmesiyle, 07 Temmuz 2003 yılında kurulmuştur.

Türker POLAT

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Yönetici Ortak

Türker POLAT
Şirket Kurucu Ortağı
Türker POLAT, 1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.
1994 yılında İDE Sigorta Eksperliği Ltd. Şti.’nde sigorta eksperi olarak çalışmaya başlamıştır. 1995 yılı itibariyle Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerleme A.Ş.’nde değerleme sektöründe iş hayatına devam etmiştir. Aynı şirkette 2000-2003 yılları arasında Eksperiz İşleri Müdürü olarak görev yapmıştır. Sermaye Piyasası Kurulu’nun değerleme sektörü için yaptığı düzenlemelere paralel olarak Temmuz 2003 yılında Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavını kazanmış ve yine Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin kurucu ve yönetici ortağı olmuştur. Halen şirket kurucu olarak görevine devam etmektedir.

ThumbThumb

İsmail KİLİMCİ

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Şirket Ortağı 

İsmail KİLİMCİ, 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ardından 1992 yılında, İstanbul Üniversitesi İnşaat İşletmeciliği İhtisas programını tamamlamıştır.

1994 yılında Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerleme A.Ş.’nde değerleme sektöründe çalışmaya başlamıştır. Aynı şirkette 1998 yılı Mart ayında İstanbul Bölge Şefi, 1998 yılı Haziran ayında Ekspertiz İşleri Müdürü, 2000-2003 yılları arasında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Sermaye Piyasası Kurulu’nun değerleme sektörü için yaptığı düzenlemelere paralel olarak Temmuz 2003 yılında Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavını kazanmış ve yine Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin kurucu ve yönetici ortağı olmuştur. Halen şirket ortağı ve Sorumlu Değerleme Uzmanı (SPK Lisans No: 400127) olarak görevine devam etmektedir.

 

İhsan KARABACAK

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Şirket Ortağı 

İhsan KARABACAK, 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

1997 yılında Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerleme A.Ş.’nde değerleme sektöründe çalışmaya başlamıştır. Aynı şirkette 2000-2003 yılları arasında İstanbul Bölge Şefi olarak görev yapmıştır. Sermaye Piyasası Kurulu’nun değerleme sektörü için yaptığı düzenlemelere paralel olarak Nisan 2003 yılında Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavını kazanmış ve yine Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin kurucu ve yönetici ortağı olmuştur. Halen şirket ortağı ve Sorumlu Değerleme Uzmanı (SPK Lisans No: 400113) olarak görevine devam etmektedir.

Ercan BİLGEN

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Şirket Ortağı 

Ercan BİLGEN, 1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur.

1992-1994 yılları arasında Yılancıoğlu İnşaat A.Ş.’nde etüd, projelendirme ve teklif birimlerinde görev yapmıştır. 1995-1997 yılları arasında MTM İnşaat A.Ş. şantiye biriminde, uygulama sorumlusu olarak çalışmıştır. 1997-1998 yılları arasında Yapı Üretim Organizasyon A.Ş. şantiye biriminde, kontrolör olarak görev almıştır. 1998 yılında Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerleme A.Ş.’nde değerleme elemanı olarak çalışmaya başlamıştır. Sermaye Piyasası Kurulu’nun değerleme sektörü için yaptığı düzenlemelere paralel olarak, 2003 yılının Temmuz ayında “Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı” sınavını kazanmış ve yine aynı yıl, Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin kurucu ve yönetici ortağı olarak çalışmaya başlamıştır. Halen Şirket Ortağı ve Sorumlu Değerleme Uzmanı (SPK Lisans No: 400126) olarak görevine devam etmektedir.

Barış ATAŞ

Değerleme Uzmanı & Şirket Ortağı 

Barış ATAŞ, 2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2011 yılında Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde Değerleme Elemanı olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı şirkette 2016 yılı itibariyle Değerleme İşleri Müdürü olarak çalışmaya devam etmiştir. Sermaye Piyasası Kurulu’nun değerleme sektörü için yaptığı düzenlemelere paralel olarak Aralık 2014 yılında Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavını kazanmış, Eylül 2019 yılında ise Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği tarafından sağlanan 5 yıllık mesleki tecrübe belgesine sahip olmuştur. 2024 yılı itibariyle Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin şirket ortağı olmuştur. Halen şirket ortağı ve Değerleme Uzmanı (SPK Lisans No: 403164) olarak görevine devam etmektedir.

 

Onur GEÇ

Değerleme Uzmanı & Şirket Ortağı 

Onur GEÇ, 2008 yılında Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2009 yılında Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde Değerleme Elemanı olarak çalışmaya başlamıştır. 26 Aralık 2014 tarihi itibariyle “Gayrimenkul Değerleme Lisansı” (SPK Lisans No: 403134), 30 Kasım 2022 tarihi itibariyle ise Sorumlu Değerleme Uzmanı olmak için aranan “5 Yıllık Mesleki Tecrübe Belgesi” (Belge No:  2022-01.101794) kazanmıştır.  2023 yılı Aralık ayı itibariyle Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin şirket ortağı olmuştur. Halen Şirket Ortağı ve Değerleme Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

 

Tuna GÜLEROĞLU

Değerleme Uzmanı & Şirket Ortağı 

Tuna GÜLEROĞLU, 2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2008-2009 yıllarında Form Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde Değerleme Elemanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2009 yılında Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesine katılmıştır. 2013 yılında Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavını kazanmış, Aralık 2022 yılında ise Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği tarafından sağlanan 5 yıllık mesleki tecrübe belgesine sahip olmuştur. 2023 yılı Aralık ayı itibariyle Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin şirket ortağı olmuştur. Halen Şirket Ortağı ve Değerleme Uzmanı (SPK Lisans No: 402201) olarak görevine devam etmektedir.

 

Çalışan Profili

SPK Lisans Belgesi’ne sahip değerleme uzmanlarımızın tümü uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiştir. Her geçen gün genişleyen teknik kadromuz eğitimli, teknik tecrübe ve bilgi birikimine sahip mimar, makina mühendisleri, inşaat mühendisleri, şehir plancıları, harita mühendisleri, maden ve jeoloji mühendisleri, çevre mühendisleri ile işletmecilerden oluşmaktadır.